SAMSUNG QE48S93FAEXXN - TV Led UHD/4k 32" tot 48"
Bestellen
Prijs incl 21% BTW en bijdrages.
Product informatie
SAMSUNG QE48S93FAEXXN
Onze meest geavanceerde 4K-processor ooit, op basis van AI
NQ4 AI Gen3 Processor
Geef je series en films een upgrade met 4K-resolutie
4K AI Upscaling Pro
Zeer krachtig en een dieper contrast
OLED HDR+
Onverslaanbare hoge prestaties voor gamers
Ultimate Gaming Pack
Scherpe bewegingen met games tot 144Hz.
Motion Xcelerator 144Hz
Geniet van constante scherpe beelden, zelfs bij hele hoge snelheden. De unieke, dynamische vernieuwingstechnologie van Samsung biedt een uitzonderlijke beeldscherpte bij bewegingen in VRR-games tot 4K 144 Hz.