METZ 50MUD7000 - TV Led 49" tot 60"
4 Stuk(s)
Bestellen
Toevoegen
Aantal:
Prijs incl 21% BTW en bijdrages.
Product informatie
METZ 50MUD7000
LED 50"-127cm. UHD 3840 x 2160. Smart TV. Android. 4K. Metz