; BOSCH MSM2410DW - Staafmixer (inox of plastisch) | ElectroHouse, het goedkoopste elektro in Belgïe
BOSCH MSM2410DW - Staafmixer (inox of plastisch)
BOSCH MSM2410DW
Niet in voorraad
Bestellen
Toevoegen
Aantal:
Prijs incl 21% BTW en bijdrages.
Product informatie
BOSCH MSM2410DW
Bosch MSM2410DW. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Blauw, Wit. Soort bediening: Knoppen. Mengkom materiaal: Kunststof, Materiaal mes: Roestvrijstaal, Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal. Vermogen: 400 W, AC-ingangsspanning: 220 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 60 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 375 mm
Extra informatie
  • Afmetingen: 6 x 37.5 x 6 cm
  • Kleur: Creme & blauw
Vergelijkbare producten
Klantenarea
Log in of registreer jezelf.
Wachtwoord vergeten?
Electrohouse
 Dank u ons per Tel +32470/679051 of per mail te sturen voor u afhaling.  Info@electrohouse.be
Tel: +32470 67 90 51
Top Producten
© 2009-2026 Electrohouse - All Rights Reserved. - Alle prijzen zijn inclusief 21% btw..